Belediye Başkanımız Cemil Kılıç, Afrin Gazimizi Baba Ocağı’nda Ziyaret Etti

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye’nin Afrin bölgesinde bölücü terör örgütü mensuplarına yönelik yürütülen Zeytin Dalı Harekâtında yaralanan Uzman Erbaş Cihangir Bayhan, memleketi Tokat’a getirildi.

Reşadiye Kaymakamı Berker Çırak, Reşadiye Belediye Başkanımız Cemil Kılıç, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Deniz Çezik ve İlçe Özel İdare Müdürü Mustafa Yılmaz ile birlikte PYD/PKK terör örgütü mensupları tarafından bulundukları yere atılan bomba ile elinden yaralanan Uzman Erbaş Cihangir Bayhan’ı Tokat’ın Reşadiye ilçesine bağlı Bozçalı Beldesindeki baba evinde ziyaret etti.

Reşadiye Kaymakamı Berker Çırak, Afrin gazisine geçmiş olsun dileklerini ileterek, herhangi bir ihtiyaçlarının olması durumunda devlet olarak her zaman yanlarında olduklarını ifade etti.

Reşadiye Belediye Başkanımız Cemil Kılıç ise “Bayrağımız, dinimiz, milletimiz, kitabımız, vatan için kanını veren bütün şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Allah mekânlarını cennet eylesin. Başta Cihangir Bayhan kardeşimize ve bütün gazilerimize acil şifalar diliyor ve Allah acılarını bir daha göstermesin diyorum” dedi.

İncele

CADDELERİMİZE SICAK ASFALT DÖKÜMÜNE BAŞLANDI

Altyapı,kaldırım, drenaj ve temel malzeme serim çalışmalarımızın bittiği Atatürk Caddesi, Şehit Erkan Yiğit Caddesi, GOP ...