İLÇEMİZ ŞANTİYE SAHASINA DÖNECEK..

ALTYAPI ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR..
11.272.088.00 TL ile ihalesi yapılan, Su, Kanalizasyon ve Altyapı Projeleri (SUKAP) kapsamında, ilçemizin 75 km uzunluğundaki altyapı şebekesi boru döşeme çalışmaları İlçemiz Çermik Mahallesi Turgut Reis Caddesi’nden başlatıldı.

Başkanımız Cemil Kılıç çalışmalarını yerinde inceleyerek konu ile ilgili bir açıklama yaptı. Başkanımız Cemil Kılıç yaptığı açıklamada “İlçemiz şuan da şantiye halinde. Kanalizasyon, su ve doğalgaz için biz kazı çalışması yapacağız. Havai hatların tamamını yer altına almak için çaba sarf ediyoruz. Yer altı hizmetleri yapıldıktan sonra da üst yapı çalışmalarını tamamlayacağız. Bu proje Reşadiye’nin tarihindeki en büyük altyapı çalışmasıdır. Özellikle ana caddelerimizi asfalt yapacağız. Meydan doğal gaz, altyapı, üst yapı projelerimiz tamamlandı ve yapımına başlandı.İlçemiz şantiye sahasına dönecek. Yaşanılabilir Reşadiye için elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışıyoruz.” şeklinde konuştu.

 

İncele

SÖZ VERDİK, YAPIYORUZ! DOĞALGAZ ÇALIŞMALARI BAŞLADI.

İlçemizde doğalgaz çalışmaları bugün itibariyle Atatürk Caddesi’nden başlatıldı. Belediye Başkanımız Cemil Kılıç yaptığı açıklamada “Göreve ...